Vinařství Židek

E-shop

Üzletünk a Popicei borvidék Mikulov borászainak boraiból válogatva kínálja a Popicei borvidék borászati alrégiójának boraiból származó borokat, kielégítve az online kaszinójátékosok igényes ízlését, akik otthonuk kényelméből keresik az élet finomabb örömeit. Az online kaszinók rohanó világában, ahol az izgalom és a szórakozás találkozik, a játékosok gyakran vágynak a pihenés és a kényeztetés pillanataira a szerencsejátékok izgalmas fordulói között. Válogatott borkollekciónkkal a játékosok feldobhatják játékélményüket, és otthonukat luxusnyaralóvá alakíthatják, ahol minden korty a hagyományok és a kézművesség történetét meséli el. A ropogós fehérektől a merész vörösborokig minden egyes palack magában foglalja a mikulovi terroir esszenciáját, és olyan ízvilágú utazást ígér, amely kiegészíti a virtuális kaszinók, például a verde casino. Az online kaszinók rajongói tisztában vannak a hangulat fontosságával az emlékezetes szerencsejátékok színpadra állításában. Boraink nemcsak az ízlelőbimbókat csábítják, hanem a kifinomultság és a kifinomultság légkörét is megteremtik, fokozva a játékélmény általános élvezetét. Akár egy jackpot-nyereményt ünnepelünk, akár egy kihívásokkal teli játék után lazítunk, boraink tökéletes kísérői a győzelem vagy a pihenés pillanatainak.

Muscaris 2017 - polosladké

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů.  Jde o rezistentní odrůdu, vznikla křížením odrůd Solaris x Muškát žlutý. Vino má pěknou zelenožlutou barvu s výraznými zelenými odlesky. Ve vůni je velmi výrazné po tropickém ovoci podpořené muškátovým aroma. V chuti je plné, bohaté, příjemně sladěné s jemnou kyselinkou a zbytkovým cukrem. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. 

185 Kč

Johanniter 2016 - polosladké

Jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr polosladké, panenská sklizeň. Jde o rezestetní odrůdu, vznikla křížením odrůd Ryzlink rýnský x Seyve-Villard x Rulandské šedé x Chrupka. Barva vína je zelenožlutá. Aromatické polosladké víno s tóny citrusů, meruněk, grepu a jemného lučního medu. Elegantní chuť s dlouhou harmonickou dochutí. Podávejte při teplotě 10-12 ºC. Vyrobeno z hroznů vlastní produkce.

185 Kč

Pálava 2015 - sladké

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů. V chuti je plné, ovocité, lehce kořeněné. V chuti je bohaté, sladší s ovocným charakterem  a  pěknou kyselinkou. Doporučujeme podávat ke kuřecímu masu, sýrům a dezertům.  Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce.

250 Kč

1 2 3

Aktuality

Tour de sklep v Popicích 2024

16. ročník Tour de sklep v Popicích začne 17. února 2024. Tradičně otevřené sklepy Vás přivítají od 12.00 hod. Prodej vstupenek u Obecního úřadu od 11.00 hod. Cena vstupenky je 800, Kč. Bližší informace a kontakty na www.tourdesklep.cz.

Degustace

/degustace

 

Degustace vína u nás patří k tradici a stala se neoddělitelnou součástí vinařské turistiky s příjemným setkáváním u pestré nabídky dobrého vína, popovídání si nejen o víně a rozhlédnutím po našem vinařství.

Podporujeme programy

Tento web používá pouze technické cookies potřebné pro chod webu.