Vinařství Židek

E-shop

Üzletünk a Popicei borvidék Mikulov borászainak boraiból válogatva kínálja a Popicei borvidék borászati alrégiójának boraiból származó borokat, kielégítve az online kaszinójátékosok igényes ízlését, akik otthonuk kényelméből keresik az élet finomabb örömeit. Az online kaszinók rohanó világában, ahol az izgalom és a szórakozás találkozik, a játékosok gyakran vágynak a pihenés és a kényeztetés pillanataira a szerencsejátékok izgalmas fordulói között. Válogatott borkollekciónkkal a játékosok feldobhatják játékélményüket, és otthonukat luxusnyaralóvá alakíthatják, ahol minden korty a hagyományok és a kézművesség történetét meséli el. A ropogós fehérektől a merész vörösborokig minden egyes palack magában foglalja a mikulovi terroir esszenciáját, és olyan ízvilágú utazást ígér, amely kiegészíti a virtuális kaszinók, például a verde casino. Az online kaszinók rajongói tisztában vannak a hangulat fontosságával az emlékezetes szerencsejátékok színpadra állításában. Boraink nemcsak az ízlelőbimbókat csábítják, hanem a kifinomultság és a kifinomultság légkörét is megteremtik, fokozva a játékélmény általános élvezetét. Akár egy jackpot-nyereményt ünnepelünk, akár egy kihívásokkal teli játék után lazítunk, boraink tökéletes kísérői a győzelem vagy a pihenés pillanatainak.

Meruňkové víno

Meruňkové víno, ovovcné polosladké. Víno vyrobeno z vyzrálých plodů meruňek, ze sluncem zalitých meruňkových sadů. Podávejte při teplotě 8-10 º C. Alkohol 11 %.

185 Kč

Muscaris 2019 - polosladké

Moravské zemnské víno polosladké, panenská sklizeň. Kříženec odrůd Solaris x Muškát žlutý. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Objem 3 l bag in box.

500 Kč

Aurelius 2023 - suché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, suché. Víno má žlutozlatou barvu se zelenými odlesky. Ve vůni je květnaté po lipovém květu. Chuť je příjemná, ovocitá se sladěnou kyselinkou. Doporučujeme podávat ke zvěřině a hovězímu na grilu. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Rulandské modré 2023 - suché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, suché. Víno má tmavou červenou barvu. Aroma je výrazné po vyzrálých višních a lesním ovoci. V chuti je plné, extraktivní s výraznější tříslovinou a dlohou dochutí. Doporučujeme podávat k tmavým grilovaným masům a zvěřině. Podávejte při teplotě 12-16 °C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Frizzante rosé 2023 - suché

Jemně perlivé víno, suché. Víno má krásnou světle růžovou barvu. Vůně je výrazná po černém rybízu. V chuti je plné, jemně minerální s jemným perlením. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Zweigeltrebe 2021 - suché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, suché. Barva vína je tmavě červená. Vůně je intenzivní po plodech černého ovoce. V chuti je husté a harmonické s jemnými tříslovinami a zbytkovým cukrem. Doporučujeme k tmaným grilovaným masům a zvěřině. Podávejte při teplotě 14-16°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Hibernal 2023 - polosuché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, polosuché. Víno má žlutozlatou barvu se zelenými odlesky. Ve vůni se objevují květinové tóny s kořenitým charakterem. Chuť je příjemná, kulatá, ovocitá se sladěnou kyselinkou a cukrem. Doporučujeme podávat ke zvěřině a hovězímu na grilu. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Rulandské modré rosé 2023 - suché

Moravské zemské víno, suché. Barva vína je světle meruňková s oranžovými odlesky. Vůně je ovocitá, plná po lesních plodech. V chuti je bohaté, extraktivní s příjemně sladěnou kyselinkou a zbytkovým cukrem. Doporučujeme podávat k sýrům, grilované drůbeži a rybám. Podávejte při teplotě 12-16°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce.

185 Kč

Rulandské modré rosé 2017 - polosladké

Jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr polosladké. Barva vína je světle meruňková s oranžovými odlesky. Vůně je ovocitá, plná po lesních plodech. V chuti je bohaté, extraktivní s příjemně sladěnou kyselinkou a zbytkovým cukrem. Doporučujeme podávat k sýrům, grilované drůbeži a rybám. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce.

185 Kč

Cabernet sauvignon 2018 - polosuché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů polosuché. Víno má tmavou červenou barvu. Vůně je výrazná po lesním ovoci s kabernetovými tóny. V chuti je plné, bohaté, extraktivní s  jemným, svěžím ovocným  charakterem s příjemnou tříslovinkou. Doporučujeme podávat ke zvěřině a hovězímu na grilu. Podávejte při teplotě 14-16°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Johanniter 2023 - suché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, suché. Víno má zelenožlutou barvu. Ve vůni se objevují květinové tóny a ryzlinkový charakter. Chuť je příjemná, jemná, ovocitá se sladěnou kyselinkou a cukrem. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Pálava 2023 - polosladká

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, polosladké. Víno má žlutozlatou barvu. Vůně je plná, ovocitá po citrusových plodech a růžích. V chuti je výrazné, ovocité s kořeněnými tóny a zbytkovým cukrem. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

1 2 3

Aktuality

Za popickou Pálavou 2024

Již 29.6. se můžete těšit na letní variantu oblíbené akce Tour de sklep. Vinné sklepy v Popicích budou otevřeny poslední sobotu v červnu. A my u toho nemůžeme chybět. Budeme se na Vás těšit.Více informací zde: https://www.facebook.com/events/1318116199583623/na nebo na https://www.tourdesklep.cz/

Degustace

/degustace

 

Degustace vína u nás patří k tradici a stala se neoddělitelnou součástí vinařské turistiky s příjemným setkáváním u pestré nabídky dobrého vína, popovídání si nejen o víně a rozhlédnutím po našem vinařství.

Podporujeme programy

Tento web používá pouze technické cookies potřebné pro chod webu.