Vinařství Židek

Červená vína

Cabernet sauvignon 2018 - polosuché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů polosuché. Víno má tmavou červenou barvu. Vůně je výrazná po lesním ovoci s kabernetovými tóny. V chuti je plné, bohaté, extraktivní s  jemným, svěžím ovocným  charakterem s příjemnou tříslovinkou. Doporučujeme podávat ke zvěřině a hovězímu na grilu. Podávejte při teplotě 14-16°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Rulandské modré 2017 - suché

Jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr suché. Víno má krásnou světle rubínovou barvu. Aroma je jemné, připomínající lesní plody až višně. V chuti je lehčí, kulaté s vyváženými tříslovinkami a ovocitou dochutí. Doporučujeme podávat ke zvěřině.Podávejte při teplotě 14-16°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce.

185 Kč

Cabernet Moravia 2017 - suché

Jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr suché. Víno má tmavou červenou barvu. Vůně je výrazná po lesním ovoci s kabernetovými tóny. V chuti se projevuje pěkná kulatost, jemný a svěží ovocný charakter s příjemnou tříslovinkou. Doporučujeme podávat ke zvěřině a hovězímu na grilu. Podávejte při teplotě 14-16°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce.

185 Kč

Dornfelder 2016 - suché

Jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr suché. Víno má tmavou červenou barvu. Ve vůni je výrazné po lesním ovoci. V chuti se projevuje výraznější ovocitý charakter doplněný příjemnou tříslovinkou.  Dodávat ke grilovaným masům. Podávejte při teplotě 14-16°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. 

185 Kč

Aktuality

Tradiční košt vína 2018 v Popicích

Spolek Vinaři Popice opět pořádá Tradiční košt vína v Popicích.
Zveme Vás na ochutnávání nejen popických vín, do kulturního domu 12. května 2018 od 13hodin.
K poslechu hraje cimbálová muzika -  Mládí z Čejče.

Blog vinaře

Březen 2018

Vinice jsou ostříhané a březnové teploty začínají stoupat, brzy to pocítí i keře vinné révy. Začnou táhnout mízu a tím nám oznámí, ať se připravíme na další nový rok.

Degustace

/degustace

 

Degustace vína u nás patří k tradici a stala se neoddělitelnou součástí vinařské turistiky s příjemným setkáváním u pestré nabídky dobrého vína, popovídání si nejen o víně a rozhlédnutím po našem vinařství.

Podporujeme programy