Vinařství Židek

Bílá vína

Aurelius 2023 - suché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, suché. Víno má žlutozlatou barvu se zelenými odlesky. Ve vůni je květnaté po lipovém květu. Chuť je příjemná, ovocitá se sladěnou kyselinkou. Doporučujeme podávat ke zvěřině a hovězímu na grilu. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Hibernal 2023 - polosuché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, polosuché. Víno má žlutozlatou barvu se zelenými odlesky. Ve vůni se objevují květinové tóny s kořenitým charakterem. Chuť je příjemná, kulatá, ovocitá se sladěnou kyselinkou a cukrem. Doporučujeme podávat ke zvěřině a hovězímu na grilu. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Johanniter 2023 - suché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, suché. Víno má zelenožlutou barvu. Ve vůni se objevují květinové tóny a ryzlinkový charakter. Chuť je příjemná, jemná, ovocitá se sladěnou kyselinkou a cukrem. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Pálava 2023 - polosladká

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, polosladké. Víno má žlutozlatou barvu. Vůně je plná, ovocitá po citrusových plodech a růžích. V chuti je výrazné, ovocité s kořeněnými tóny a zbytkovým cukrem. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Saphira 2023 - suché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, suché. Jde o rezistentní odrůdu, vznikla křížením odrůd Arnsburger x Seyve Villard. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Solaris 2023 - polosuché

Jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr, polosuché. Víno má žlutozatou barvu se zelenými odlesky. Aroma je šťavnaté, ovocité po muškátovém hroznu. Chuť je výrazná po tropických plodech, sladká, muškoátová s osvěžující kyselinou. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Tramín červený 2023 - suché

Jakostní víno s přívlastkem výběr z hroznů, suché. Víno má žlutozlatou barvu. Ve vůni je svěží po čerstvých rozemletých hroznech a růžích. V chuti je bohaté, ovocité, jemně kořeněné. Doporučujeme podávat ke kuřecímu masu. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Hibernal 2021 - polosuché

Víno má žlutozlatou barvu se zelenými odlesky. Ve vůni se objevují květinové tóny s kořenitým charakterem. Chuť je příjemná, kulatá, ovocitá se sladěnou kyselinkou a cukrem. Podávejte při teplotě 10 - 12 ºC. Víno bylo vyroveno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany. 

185 Kč

Johanniter 2021 - polosuché

Víno má zelenožlutou barvu. Ve vůni se objevují květinové tóny a ryzlinkový charakter. Chuť je příjemná, jemná, ovocitá, se sladěnou kyselinkou a cukrem. Podávejte při teplotě 10 - 12 ºC. Víno bylo vyroveno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany. 

185 Kč

Pálava 2021 - polosladké

Jakostní víno s přívlaskem výběr z hroznů, polosladké. Víno má žlutozlatou barvu. Vůně je plná, ovocitá po citrusech a růžích. V chuti je vyvážené, ovocité s kořeněnými tóny a zbytkovým cukrem. Podávejte při teplotě 14-16°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

185 Kč

Pálava 2021 - polosladké výběr z bobulí

Jakostní víno s přívlastkem výběr z bobulí, polosladké. Víno má zlatožlutou barvu. V chuti a vůni je plné, extraktivní, ovocité s medovými tóny a kořenitou dochutí s jemnou kyselinkou. Podávejte při teplotě 10-12°C. Víno bylo vyrobeno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany.

250 Kč

Rulandské šedé 2021 - polosladké

Jakostní víno s přívlaskem pozdní sběr, polosladké. Víno má žlutozlatou barvu se zelenými odlesky. Ve vůni se objevují květinové tóny s kořenitým a medovým charakterem. Chuť je příjemná, extraktivní, kulatá, ovocitá se sladěnou kyselinkou a cukrem. Podávejte při teplotě 10 - 12 ºC. Víno bylo vyroveno z hroznů vlastní produkce. Obsahuje siřičitany. 

185 Kč

1 2

Aktuality

Za popickou Pálavou 2024

Již 29.6. se můžete těšit na letní variantu oblíbené akce Tour de sklep. Vinné sklepy v Popicích budou otevřeny poslední sobotu v červnu. A my u toho nemůžeme chybět. Budeme se na Vás těšit.Více informací zde: https://www.facebook.com/events/1318116199583623/na nebo na https://www.tourdesklep.cz/

Degustace

/degustace

 

Degustace vína u nás patří k tradici a stala se neoddělitelnou součástí vinařské turistiky s příjemným setkáváním u pestré nabídky dobrého vína, popovídání si nejen o víně a rozhlédnutím po našem vinařství.

Podporujeme programy

Tento web používá pouze technické cookies potřebné pro chod webu.