Vinařství Židek

Pořádání akcí

Chcete se setkat se svými přáteli či kolegy, užít si společenské atmosféry, která výrobu i spotřebu vína provází? Můžete využít prostor v historickém sklepě,  nově zbudovaný prostor pro 50 osob, nebo využít i venkovní posezení u grilu, ale také si odpočinout v klidové zahradě.

Pokud Vás naše prostory zaujaly a chtěli byste u nás uspořádat svatbu, oslavu nebo firemní akci, doporučujeme Vám nejdříve osobní setkání s prohlídkou prostor. Provedeme Vás prostory vinařství, osobně probereme Vaše představy a připravíme cenovou nabídku.
Pro bližší informace nás kontaktujte na tel: 776 041 092 nebo
vino@vinozidek.cz.

prostor pro společnost cca 50 osob

venkovní posezení u grilu

klidová zahrada (místo pro obřad)

 

 

Aktuality

Za popickou Pálavou 2024

Již 29.6. se můžete těšit na letní variantu oblíbené akce Tour de sklep. Vinné sklepy v Popicích budou otevřeny poslední sobotu v červnu. A my u toho nemůžeme chybět. Budeme se na Vás těšit.Více informací zde: https://www.facebook.com/events/1318116199583623/na nebo na https://www.tourdesklep.cz/

Degustace

/degustace

 

Degustace vína u nás patří k tradici a stala se neoddělitelnou součástí vinařské turistiky s příjemným setkáváním u pestré nabídky dobrého vína, popovídání si nejen o víně a rozhlédnutím po našem vinařství.

Podporujeme programy

Tento web používá pouze technické cookies potřebné pro chod webu.