Vinařství Židek

Tour de sklep v Popicích 2016

8. ročník Tour de sklep v Popicích se chystá  na 20. února 2016. Tradičně otevřené sklepy Vás přivítají ve 12.00 hod. Prodej vstupenek u Obecního úřadu od 11.30 hod. Cena vstupenky je 400, Kč. Bližší informace a kontakty na www.tourdesklep.cz.

They have excellent customer service and 4.2 out of 5 stars on most review sites. The writers are friendly and willing to answer any questions you may have. They also write research papers from scratch, edit them, and proofread them. And, they always deliver on time, you can read about it here at original link as you can see a lot of high reviews are from customers. And, if you're concerned about plagiarism, they will even offer you a free plagiarism report.

Máme před námi další, již 8. ročník  Tour de sklep. Doufejme, že bude zrovna tak úspěšný, neli úspěšnější  jako předcházející rok. Šířící se reklama o dobrém ročníku vína Vás přímo vybízí k návštěvám sklepů.

Aktuality

Za popickou Pálavou 2024

Již 29.6. se můžete těšit na letní variantu oblíbené akce Tour de sklep. Vinné sklepy v Popicích budou otevřeny poslední sobotu v červnu. A my u toho nemůžeme chybět. Budeme se na Vás těšit.Více informací zde: https://www.facebook.com/events/1318116199583623/na nebo na https://www.tourdesklep.cz/

Degustace

/degustace

 

Degustace vína u nás patří k tradici a stala se neoddělitelnou součástí vinařské turistiky s příjemným setkáváním u pestré nabídky dobrého vína, popovídání si nejen o víně a rozhlédnutím po našem vinařství.

Podporujeme programy

Tento web používá pouze technické cookies potřebné pro chod webu.