Vinařství Židek

Sonberk

Vinice Sonberk leží na svazích Hustopečské pahorkatiny, která má jižní expozici. Půdy této lokality jsou převážně hlinitopísčité s obsahem vápna. Tato lokalita je svojí polohou a strukturou půdy ideální na pěstování velmi kvalitních odrůd a na produkci vín vysoké kvality jako je Ryzlink rýnský a Pálava. Z vinic je nádherný výhled na Pálavské vrchy.

There are several ways you can get іn touch with the service if you need help with research paper. There’s a live chat service, as well as a UK phone number and аn email address. There’s also a 24/7 support service, but wе found this to be quite slow, so we’d recommend using the phone line or the contact form on the site. The customer service was good, but they dіd take some time to respond to our questions. They did offer a free revision, but that only happened once. We asked for a revision on a very minor point, and we were told to speak to their Quality Assurance Department tо get it sorted. We never did gеt that, and the paper was still nоt up to our standards, so we can’t give them any credit for that.

Nadmořská výška – 210 m
Celková výměra – 1,6 ha
Pěstované odrůdy – Pálava
Expozice – jižní
Svažitost – 8%
Výsadba vinice – 1983

Aktuality

Tour de sklep v Popicích 2024

16. ročník Tour de sklep v Popicích začne 17. února 2024. Tradičně otevřené sklepy Vás přivítají od 12.00 hod. Prodej vstupenek u Obecního úřadu od 11.00 hod. Cena vstupenky je 800, Kč. Bližší informace a kontakty na www.tourdesklep.cz.

Degustace

/degustace

 

Degustace vína u nás patří k tradici a stala se neoddělitelnou součástí vinařské turistiky s příjemným setkáváním u pestré nabídky dobrého vína, popovídání si nejen o víně a rozhlédnutím po našem vinařství.

Podporujeme programy

Tento web používá pouze technické cookies potřebné pro chod webu.